מרכז שירות קיה – הילוך שישי חולון

ברוכים הבאים למרכז השירות המתקדם של KIA. לקוחות קיה ישראל נהנים מכל מה שיש למותג להציע ומוסך השירות באזור מתרומם יחד עם המותג לגבהים ורמות שירות ומקצועיות בינ"ל. ממש כשם המותג עצמו, KI פירושה "להתרומם" והאות A מסמלת את אסיה, ואכן המותג פרץ את גבולות אסיה ומהווה גם בישראל מותג חזק ומבוקש.

המוסך עומד בכל הדרישות המחמירות של קיה מוטורס ועומד בכל אמות המידה הרבות המעניקות סטנדרט אחיד למותג בכל העולם.

צוותי השירות של הילוך שישי קיה אזור, הפועל עפ"י ערכי הליבה של קיה מוטורס ולפי קוד ההתנהגות האחיד לארגון הבינ"ל, מעניקים שירות מקצועי חסר פשרות, ליווי אישי ואחריות מלאה, הן של הילוך שישי והן של קיה ישראל ("טלקאר") על כל התיקונים המבוצעים במקום והחלקים המקוריים. ערכי המותג זהים במלואם לתרבות הארגונית של הילוך שישי בכל סניפיו.

מרכז השירות והמוסך מספקים שירותים מותאמים לצרכי הלקוח ולדרישות היבואנית ומנהלים תקשורת צמודה עם שניהם. מרכז השירות והמוסך עומדים בהצלחה יתרה בכל התקנים הבינ"ל המחמירים, אותם הציבה קיה ישראל. צוות העובדים עובר הכשרות מגוונות הן ברמה המקצועית והן ברמה הניהולית מטעם היבואנית, זאת בכדי לשמר את הרמה המקצועית הגבוהה, המענה המיטבי וסטנדרט השירות המצוין ללקוח.

אנשי הצוות המקצועיים אמונים על טיפול בכל בעיה, קלה כחמורה ומבצעים דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור בעיות אקוטיות, ביצוע עבודות תחזוק הרכב מבחינה מכאנית ואלקטרונית, פחחות וצבע כולל ליווי במקרה של תאונה מול כל הגורמים המעורבים ומול חברות הביטוח בישראל. מרכז השירות קיה אזור מספק גם ביטחון בעת קניית רכב חדש והכנה למבחן הרישוי השנתי בכדי להעניק ללקוחות קיה את מעטפת השירותים הטובה והאיכותית ביותר.

אתם בידיים טובות

מרכז השירות והחברה כולה מאמינים בשקיפות, מקצועיות ותקשורת טובה עם הלקוחות. יועצי השירות אמונים על קשר רציף וליווי צמוד בכל רגע נתון. הלקוח מקבל הסבר מפורט על התהליך, מהות התיקון, משך הזמן והעלויות עוד טרם הכנסת הרכב והוא מקבל דיווח מיידי לקבלת אישור על כל שינוי או סטייה בלו"ז או במחיר.

יועץ השירות הצמוד זמין בכל עת לשאלות ומתחייב לספק את התשובות במהירות ובאחריות מלאה. בסיום הטיפול היועץ השירות האישי מחזיר ללקוח את מפתחות הרכב ונותר זמין עבור הלקוח גם לאחר שזה יצא ממרכז השירות.

כמו בכל משפחה, כשקצת קשה באים לעזור. מרכז השירות מספק ללקוחותיו חבילת שירותים ייחודית שמטרתה לחסוך ללקוחות זמן ולסייע להם לטפל ברכבם במקצועיות ובבטחה. החבילה מיועדת ללקוחות המעוניינים לטפל במוסך קיה אזור אך אינם מוצאים את הזמן להגיע, להשאיר את הרכב לזמן הטיפול ולחזור לאסוף אותו.

טיפול עד הבית הנו שירות שינוע ייחודי המסייע ללקוח לטפל ברכבו, לעבור מבחן רישוי שנתי וכד' ללא פגיעה בשגרת היום. לקוחות קיה יכולים לתאם עם מוסך מורשה הילוך שישי אזור מועד מתאים לבואו של משנע  מקצועי ומנוסה מטעם החברה, הוא מעביר את הרכב למרכז השירות לביצוע הטיפול הנדרש ו/או העברת הרכב טסט ובסופו של תהליך חוזר הרכב לבעליו בדייקנות ואדיבות.